Garden Flowers

عقیلی بیزینس منیجمنت

زمانی که به دبی سفر می کنیم به دنبال بازدید و تفریحاتی هستیم که از جذابیت خاص برخوردار باشد. امارات با سیاست جذب توریست، مکان های تفریحی و دیدنی بسیاری فراهم کرده است. تجربه ی هوای بهاری در فصل زمستان به جذابیت های این کشور می افزاید.

باغ گل یا میراکل گاردن از فضاهای بسیار دیدنی دبی با طراحی خاص و منحصر به فرد خود در سال 2013 به وسعت 72 هزار متر مربع که در دنیا بی نظیر است، افتتاح گردید. در این مکان حس شادابی و طراوت با دیدن گلهای زیبا دیزان شده اند به روح و روان انسان جلا می بخشد.

میراکل گاردن دبی با طراحی فوق العاده، مهارت، ظرافت بسیار و با گلهای زیبا، در کشوری بیابانی با گرمای بسیار زیاد است، رخ نمایی می کند. البته باغ گل دبی فقط در فصل زمستان از ماه نوامبر تا مارس باز است. به دلیل هوای خنک در این ماهها بازدید و پیاده روی دلچسب و خاطره ساز می شود.

باغ گل دبی بیزنس منجمنت

طراحی اشکال مختلف و با گلهای زیبای اطلسی یکی دیگر از نکات قابل توجه برای بازدید کنندگان است .

هر ساله به طراحی و تنوع این گلها اضافه می گردد که ذوق و عظمت و قدرت طراحان را به اثبات می رساند.

هوای خنک در کنار رایحه خوش گلها و دریاچه دیدنی، فضای بسیار رویایی را بوجود می آورد.

علاوه بر تنوع گلها و اشکال زیبا و تندیس های ترکیب شده از گل و گیاه، همچنین دهکده ی اسمورف ها که در خانه های قارچی زندگی می کنند جذابیت بازدید را برای کودکان و خانودها صد چندان کرده است. و تداعی بخش دنیای کودکی برای خانواده ها و بزرگسالان می شود.

باغ گل دبی
ایرباس A380 طراحی و دیزاین
با گل و ثبت در کتاب گینس
باغ گل دبی
دو سر اسب رو بروی هم، نماد
عشق و آزادی
باغ گل دبی
بانوی شناور با موهای بلند

بازدید از این مجموعه ی زیبا، روزهای آخر هفته شلوغ تر از ایام هفته می باشد اما بلیط ورودی در تمام ایام هفته 75 درهم می باشد که به دو صورت حضوری و آنلاین می توان خریداری کرد.

برای اطلاع از آدرس و مکانهای تفریحی در دبی با ما، عقیلی بیزینس منیجمنت (البستکی) ارتباط حاصل فرمایید.

share :

twitter
Telegram
Whatsapp

Related posts

English (UK)