تسجيل الشركة والحصول على إقامة

عقیلی با بیش از دو دهه تجربه در زمینه ی مهاجرت، ثبت انواع شرکت، اخذ اقامت  و مشاوره تخصصی در کشور امارات و شهر دبی، از ابتدا تا رسیدن به هدف نهایی مشتریان محترم مشغول به فعالیت می باشد. همچنین لقد أثبتنا كفاءتنا من خلال قدرتنا على استخدام اتصالاتنا مع الامتثال للقوانين والأخلاق والضمير والأمانة ، وتركنا سجلاً ناجحًا ومتميزًا في مجالات وظيفية مختلفة.. 

ثبت شرکت و اخذ اقامت در یکی از پر طرف دارترین مراکز تجاری، امارات متحده عربی و شهر دبی که مقصد تجارت در جهان شناخته شده، از اهداف مهاجران و سرمایه گذاران می باشد. مشاوران متخصص و مجرب عقیلی بیزینس منیجمنت با هدف دستیابی به بازار سودآور امارات، زمینه سازی و ایجاد شرکت های نو پا همگام با تحولات مستمر در حوزه ی مدیریت، تجارت و کسب و کار، تمامی تجربیات خود را کاملا رایگان در غالب یک مشاوره دقیق و جامع در اختیار مشتریان قرار می دهند.

 ثبت شرکت، یک خدمت اداری جهت رسمیت بخشیدن به کسب و کار سرمایه گذاران ایرانی در دبی است برای ثبت هر شرکتی به یک مجوز نیاز است که بر اساس نوع فعالیات هر سرمایه گذار متفاوت است ثبت شرکت در شهر دبی که مرکز تجارت جهانی شناخته شده است به دلیل پتانسیل بالا در تجارت جهانی، مالیات کم، مالکیت 100% سرمایه گذاران بر شرکت خود بدون نیاز به کفیل مورد اهمیت و توجه قرار گرفته است.

یکی از سریع ترین و کم هزینه ترین روش ها برای دریافت اقامت دبی ثبت شرکت در سه روز کاری می باشد از مزایای ثبت شرکت در دبی اخذ مجوز فعالیت و دریافت  اقامت خانواده است .

پس از دریافت اقامت افتتاح حساب بانکی شخصی و شرکتی و دسته چک فقط در یک روز و در تمامی بانک های معتبر امارات که توسط شرکای تجاری ما انجام می شود در الویت قرار گرفته است. 

در کشور امارات مجوزهای بسیاری برای ثبت شرکت وجود دارد که بسته به نوع فعالیت و کسب و کار افراد متفاوت است اما بهترین گزینه، برای ایرانیان ثبت شرکت تجاری که با ماهییت بازرگانی و شرکت های حرفه ای یا همان تخصصی  که با ماهیت خدمات رسانی  ثبت می گردد. 

مدت زمان اعتبار ثبت شرکت در دبی یک سال است، که قبل از پایان هر سال تمدید می گردد. هزینه ی ثبت هر شرکتی وابسته به نوع شرکت ثبت شده، تعداد شرکا و خدمات مورد نیاز مرتبط ، متفاوت است.

عقیلی بیزینس منیجمنت با دسترسی به جامع ترین و کامل ترین اطلاعات سیستمی در خصوص ثبت شرکت و اخذ اقامت، ارائه گر بهترین خدمات به مشتریان خود می باشد. برای کسب اطلاعات به روز و مشاوره ی تخصصی ثبت شرکت و اخذ اقامت با ما در ارتباط باشید. 

 

image

لماذا عقیلي؟

عقیلی بیزینس منیجمنت یکی از زیر مجموعه های هولدینگ عقیلی 

التعرف على القوانين الحكومية والاستفادة من مزايا الجنسية في الإجراءات الإدارية

أغيلي القابضة هي جسر بين العملاء وعالم الأعمال

وجود مستشارين ذوي خبرة خطوة بخطوة بجانبك وتقديم خدمات لا تتعلق بتسجيل الشركة والإقامة

إدارة شاملة للممتلكات الشخصية ، بما في ذلك الإيجار والصيانة وما إلى ذلك.

تقديم خدمات المحاسبة والمراجعة

خدمات

2

فتح حساب شخصي وشركات

3

القيام بإدارة الضرائب

4

الحصول على شهادة VIP

5

تقديم خدمات التأمين الصحي

الإجراءات الإدارية لتسجيل الشركات في دبي

steps

المراكز المتعلقة بتسجيل الشركات والإقامة في دبي

سوالات متداول از شما راهنمای و پاسخ از ما

تسجيل شركة ، شراء عقار ، طلب عمل من وزارة العمل ، سكن دراسي

الحصول على ترخيص لمباشرة نشاط تجاري

لا ، يمكن للمساهم رعاية أفراد عائلته ووالديه.

لا ، يمكنك استخدام خدمات التأمين الصحي مقابل تكلفة العلاج ، ولكن بالنسبة للتعليم تختلف التكاليف حسب نوع المركز.

صلاحية الإقامة عن طريق تسجيل الشركة هي سنتان.

بله، هر دو سال یک بار لازم به تمدید است در صورتی که پروانه ی تجاری آن سالانه تمدید شده باشد.

طالما أن مبيعات الشركة السنوية أقل من 360 ألف درهم فلا داعي لتسجيل الشركة في دائرة الضرائب.

يمكن للناس العمل في الشركات المساهمة ، ولا يمكنهم تحت أي ظرف من الظروف العمل كموظفين في شركات أخرى.

بالنسبة لشركات الخدمات ، يجب أن يكون عمر الشخص 21 عامًا ، ولكن في الشركات التجارية ، إذا كان عمر الشخص أقل من 21 عامًا ، يجب أن يكون الأب هو الموقع.

e62RXcp7 400x400

دانستنیهای دبی

عقیلی بیزینس منیجمنت مهاجرت به امارات از طریق کار وزارت منابع انسانی هفت شرط استخدام کارمند را تعیین کرد وزارت منابع و بومی سازی امارات(MOHER)

shutterstock 425925883

حديقة الزهور

عقیلی بیزینس منیجمنت زمانی که به دبی سفر می کنیم به دنبال بازدید و تفریحاتی هستیم که از جذابیت خاص برخوردار باشد. امارات با سیاست

5. Gulfood 2023 Venue Plan v6 1280x720 1

2023 معرض Gulfood دبي

عقیلی بیزنس منجمنت امسال دبی یکی از پربازدیدترین دوران نمایشگاه گل فود را با تعداد زیاد مسافر و توریست تجربه کرده است. عالیجناب شیخ حمدان

تسجيل الشركة والحصول على إقامة

الإقامة في الإمارات (دبي)

عقیلی بیزینس منیجمنت دریافت اقامت و ایجاد کسب و کار در دبی برای ایرانیان یک فرصت طلایی است که از سه طریق امکان پذیر می

العربية